Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Керівництво малим бізнесом і підприємництво

Реферати / Менеджмент / Керівництво малим бізнесом і підприємництво

Підприємництво і керівництво малим бізнесом

Тепер більше чим коли-небудь, існує потреба забезпечити навчання і підвищити утворення власників малого бізнесу.

Дана інформація дозволяє окреслити основне коло необхідних знань, що повинні бути отримані при вивченні курсу по керівництву малим бізнесом. Ця інформація була підготовлена для забезпечення кращого розуміння тих інструментальних засобів, що необхідні для підготовки потенційного підприємця з відповідною кваліфікацією.

Ця інформація була підготовлена з використанням різних публікацій і практичних прикладів і включила в себе досвід викладання курсу по керівництву малим бізнесом, що читається в Університеті Аляска Анкоридж. Необхідно розуміти, що дана інформація не призначена для відповіді на всі питання по всіх проблемах у тих складних умовах, з якими зіштовхується підприємець малого бізнесу. Але вона може виступати як путівник для потенційних власників малого бізнесу і допомогти виявити ті області, що їм необхідно проробити надалі більш детально.

Цей матеріал не розроблений для публікації. Єдина мета, що ставилася, він може бути використаний як конспект лекцій для їхнього читання на короткострокових курсах по керівництву малого бізнесу. Також необхідно підкреслити, що цей матеріал не адресований для розкриття всіх ключових елементів керування малим бізнесом.

Підприємець

Одним із ключових елементів реалізації будь-якої ділової угоди є підприємець як такий. Не кожний може вижити у світі бізнесу. Мрія про організацію власної справи універсальна, особливо в умовах високого безробіття.

Варто відзначити, що приблизно 75% усіх підприємців, що починають малий бізнес у США, розоряються протягом перших 18 місяців активності. Відомо, що з цих 75%, що розоряються, приблизно 90% приходиться на погане керування участі партнерів у справі. І далі з цих 90% невдало керованих партнерств приблизно 50% зв'язано з загальною не компетенцією власників підприємств.

Але навіть з цією статистикою число нових підприємницьких починань росте з кожним роком. Тут явно відчувається, що з відповідним навчанням і утворенням підприємців число невдач скорочується, і усе більше і більше число підприємців починає вивчати інструменти, необхідні для ведення бізнесу і виживання в діловому житті.

Є дві основні причини, чому люди не вибирають для себе шлях самостійного бізнесу, а воліють працювати на інші.

Перша - побоювання невдачі. Одним типом таких підприємців, що не зважуються використовувати свої можливості процвітати, є ті, хто бояться невдачі. Багато хто стримані у використанні їхнього повного потенціалу тому, що вони зневірилися у своїх здібностях домогтися успіху. У деяких підприємців перешкоди зв'язані з тим, що вони претендують на досить високий успіх, але перспектива невдачі змушує їх стримувати себе, тому що вони бояться упустити себе в очах суспільної думки. Коли їх запитують, чому вони не почали власного бізнесу, що планували, вони знаходять різні види виправдань і скарг щодо тих труднощів і перешкод, що підстерігають їх на цьому шляху: дуже мало часу, інші невідкладні задачі, недолік ресурсів, і так далі. Проведіть ваше опитування студентів і підготуйте їх для обговорення й аналізу даного матеріалу.

Друга - побоювання успіху - деякі підприємці випробують двоїсте почуття щодо успіху: вони хочуть і не хочуть процвітати. У той час як люди, що бояться невдач, воліють відступати перед ситуаціями конкуренції і перед тим ризиком, що зв'язаний зі спробами поліпшити ці ситуації, люди, що бояться успіху, у загальному схвально відносяться до дій, орієнтованим на досягнення успіху. Багато цих людей надзвичайно честолюбні, і вони в принципі хотіли б реалізувати себе для досягнення своїх цілей. Але як тільки вони домагаються будь-якого значного прогресу на шляху до бажаної цілі, вони почувають потребу загальмувати цей успіх, тому що бояться стрімко зростаючої відповідальності за результати їхньої справи.

Чому люди активно шукають самостійну роботу ?

Є дві основні причини, чому люди активно шукають самостійної роботи:

1) забезпечити базовий доход для їхнього власного виживання (тобто на продовольство, одяг, соціальний захист, забезпечення в екстремальних випадках і т.д.)

2) спробувати самореалізуватися в підприємництві на відміну від роботи, що не приносить достатнього психологічного задоволення.

Успішні підприємці

Дослідження показали, що успішні підприємці мають багато схожих характеристик і професійних якостей. Наступне є прикладами характеристик і професійних якостей, що повинні бути єдиними для всіх успішно діючих підприємців.

Здоровий глузд - наприклад: ви не розгорнули б ваш малий бізнес, якби ви спочатку не дослідили потенційний ринок. Ви не почали б ваш бізнес, якби ви не визначили необхідний обсяг стартових інвестицій, оперативного капіталу для забезпечення працездатності до того часу, як реалізація вашої продукції чи послуг не покриє ваші первинні витрати, тобто забезпечить вам беззбитковість

Прийняття на себе ризику - успішне підприємництво сполучене з прийняттям на себе розрахованого ризику. Після необхідного дослідження й аналізу підприємець зважується інвестувати час, гроші й енергію в задуману справу. Ключ тут - розрахунок ризику. Успішний підприємець планує свій успіх. Як сказав одна людина : "Відмовлення від планування це запланований провал"

Здатності в комунікації - успішні підприємці звичайно озброєні гарними здібностями до комунікацій з іншими людьми. Здатності як до усних, так і до письмових комунікацій помагають підприємцям досягати намічений цілей

Завзятість - успішні підприємці легко не здаються. Якщо вони зазнають невдачі, вони продовжують шукати способи гарантувати свій успіх. Наприклад: якщо підприємець одержав відмову у фінансуванні свого задуманого підприємства, він / вона буде мати досвід зі своєї невдачі.

Уміння міркувати - успішні підприємці мають здібності міркувати обома півкулями людського мозку. Вони використовують можливості як логічного, так і творчого мислення. Навіть там, де це здається неможливо, багато власників малого бізнесу вміють знаходити можливість партнерства зі складними особистостями, нейтралізуючи їхні індивідуальні недоліки

Уміння самоорганізуватися - успішні підприємці мають тенденцію бути самоорганізованими. Якщо план дій почав перетворюватися в життя, підприємець уміє бути гранично зосередженим і направляти всі дії до досягнення наміченої кінцевої мети

Розробка успішного бізнес плану

Вісімнадцять основних принципів.

Ефективний бізнес план є детальним, фактично підкріпленим документом, що містить цілеспрямовані пророблення, щоб допомогти вам у досягненні цілей, поставлених у вашому бізнес плані. Це як би забезпечення вас картою-схемою автомобільних доріг, щоб випливати до досягнення майбутнього успіху.

Адресуйтеся до вашого читача - не використовуйте термінологію чи жаргон, зрозумілий і близький тільки вам. Пам’ятайте про інтерес читача, і про те, що б він хотів знайти у вашому плані.

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2023 україномовні реферати та навчальні матеріали