Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Бізнес план по вирощуванню грибів

Реферати / Маркетинг / Бізнес план по вирощуванню грибів

Зміст

 

I. Резюме

II. Наявні засоби і можливості для здійснення проекту

II.1. Опис виду діяльності

II.2. Опис товару

II.3 Ринок

III. Маркетинг

IV. Опис технологічного процесу

V. Організаційний план

VI. Аналіз ризиків

VII. Фінансовий аналіз

 

 

I. Резюме

Грибне господарство “Шампіньйон” створюється з метою вирощування і розвитку цивілізованої торгівлі грибами-шампіньйонами, які будуть завжди свіжими і вищої якості, згідно санітарних вимог.

В даний час, в нашому місті практично ніхто не займається вирощуванням грибів-шампіньйонів, тому значної кокуренції на даний момент не має.

В майбутньому плануємо розширення галузі і маємо на меті залучати людей для вирощування грибів та овочів.

Засновниками будуть дві особи, Дикан Ірина Василівна та Брюховецький Віктор Юрієвич, які в статутний капітал внесуть 20 000 грн. (по 10 000 грн. кожний).

Головними клієнтами для нас стануть – клієнти-замовники – ресторани, кафе, бари, піцерії з якими попередньо заключимо договори, а також населення міста, сіл, які люблять смакувати цією продукцією. Постійним клієнтам надаватимуться знижки, а доставка в межах міста для них буде безкоштовна.

Маємо також намір орендувати торгове місце на Центральному ринку для роздрібної торгівлі своєю продукцією.

Суть проекту полягає в тому, щоб забезпечити своїх клієнтів-замовників та жителів міста якісними грибами, і показати якими повинні бути справжні шампіньйони. Ми надіємось, що людям сподобаються наші грибочки. Уявіть, на дворі зима, сніг, а у вас жаряться на сковорідці свіжі грибочки з цибулькою і в сметані . Гриби-шампіньйони містять поживні речовини і мають чудовий неперевершений смак. Вони також мають лікувальні властивості (виводять радіонукліди з організму людини, боряться з раковими клітинами, нормалізують тиск і ін.).

Що стосується доходу, то вирощування грибів є найбільш рентабельною галуззю в сільському господарстві. У нас буде безвідходне виробництво. Відпрацьовані мішки з грибницею ми будемо продавати населенню, для годівлі домашніх тварин і підживлення городу (наприклад, урожайність огірків підвищує на 30%).

В місяць плануємо продавати 1 000 кг грибів.

Щомісяця дохід від реалізованої продукції буде становити 8 301грн.

Чистий прибуток підприємства в місяць— 2 353,45грн.

Річний чистий прибуток буде становити 28 241,4 грн.

Рентабельність продукції— 1,94%.

Термін окупності капітальних вкладень— 4 місяці.

II. Наявні засоби і можливостідляздійснення проекту

Для здійснення проекту ми маємо теплицю і підвал, де збираємося виро- щувати шампіньйони. Також маємо свій будинок, де буде розміщуватися кабінет директора-гол.бухгалтера і менеджера. Плануємо заключити догово-ри про реалізацію грибів з :

ü ресторанами;

ü барами;

ü піцеріями;

ü продовольчими магазинами.

У цій галузі ми не є спеціалістами, але володіємо достатньою інформацією, щоб займатися цим бізнесом.

В майбутньому плануємо розширення галузі і маємо на меті залучати людей для вирощування грибів та овочів.

II.1. Опис виду діяльності

Ми будемо займатися вирощуванням грибів-шампіньйонів, які мають чудові смакові властивості, а також продажем їх населенню, ресторанам, барам, піцеріям, попередньо заключивши з ними договори.

Засновниками будуть двоє осіб:

Дикан Ірина Василівна— директор, головний бухгалтер;

Брюховецький Віктор Юрієвич—менеджер з реалізації продукції, по управ-лінню персоналом та рекламі.

В статутний капітал ми внесемо 20 000 грн.(по 10 000 грн. кожний) і у випадку банкротства підприємства будемо відповідати розмірами своїх вкладів. Назва підприємства буде одноіменною з назвою грибів, які будемо вирощувати. Ми вважаємо, що протягом місяця наша фірма заробить хорошу репутацію в місті.

II.2. Опис товару

Н аше підприємство буде вирощувати гриби на основі посівного матеріалу— міцелію.

В місяць ми плануємо вирощувати і реалізовувати 1 000 кг грибів. Так як в нашому місті практично ніхто не займається вирощуванням грибів, то вони будуть найкращими.

На нашому підприємстві буде запланований такий режим роботи, що гриби завжди будуть свіжі та якісні, а доставка завжди вчасна і з обслуговуванням на вищому рівні.

Вирощування шампіньйонів у нас буде безвідходне. Відпрацьовані мішки з грибницею розкуповуватимуть люди для підживлення городів та для годівлі худоби.

Серед особливостей в нашій продукції хочемо виділити наступне:

· оригінальний неперевершений смак;

· висока якість;

· свіжість продукції;

· мають лікувальні властивості;

· можна приготувати більше 100 страв ( їх можна варити, жарити, соли- ти, маринувати, використовувати в перших і других стравах, салатах).

II.3 Ринок

Підприємство “Шампіньйон” має на меті здійснювати продажу грибів високої якості. По мірі розширення підприємства ми будемо поступово змінювати співвідношення між оптовими і роздрібними продажами, яке має складати на перших порах 80:20.

Ми сподіваємося, що об’єм роздрібної торгівлі в майбутньому буде зростати. Але більша перевага віддаватиметься оптовим продажам.

Склад майбутньої потенційної клієнтури:

ü ресторани ”Карпати“, ”Старий вокзал“;

ü бари ”Кристал“, ”Ранчеро“;

ü піцерія ”Любава“;

ü продовольчі магазини ”Галина “, крамниця агрофірми ”Прут“;

ü люди, які люблять цю продукцію.

На даний час ми досліджуємо ринок конкуренції.

III. Маркетинг

Стосовно розташування приміщення, то ми плануємо розповсюджувати продукцію (в роздріб) на Центральному ринку, де купимо торгове місце. Для вирощування продукції у нас є підвал та теплиця, які розташовані поряд з іншою будівлею, де вестимуть свій бізнес– директор і головний бух-галтер (в одній особі) та менеджер з реалізації продукції, по управлінню персоналом і рекламі(теж в одній особі).

Розповсюджуватися наша продукція буде таким чином:

1) Виробник → Оптова торгівля → Кінцевий споживач;

2) Виробник → Роздрібна торгівля → Кінцевий споживач;

3) Виробник→Оптова торгівля→Роздрібна торгівля→Кінцевий споживач

 

Широкомасштабної реклами нам не треба, нам потрібно, щоб люди зрозуміли, що у нас продукція і сервіс вищої якості. Щоб привернути увагу покупців, ми дамо кілька оголошень в газетах “Вісник” і “Всевідо”.

Наші постійні клієнти, та клієнти-замовники будуть користуватися постійними знижками, а доставка товару в межах міста для них буде безкоштовною.

IV. Опис технологічного процесу

Якщо говорити про технологічний процес, то все дуже просто. Перш за все – це приміщення. У нас – це підвал і теплиця, де і будемо вирощувати наші гриби.

Технологічний процес:

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2022 україномовні реферати та навчальні матеріали