Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Інтер`єр в готелі

Реферати / Менеджмент / Інтер`єр в готелі

Специфіка готелів складається з різноманітних функцій цих об`єктів. Це одночасно і житло, і громадські будівлі, що і формують особливості інтер`єру.

Інтер`єр - це організація внутрішнього простору будівлі, яке представляє собою створене середовище, яке забезпечує умови життєдіяльності людини.

Інтер`єр - поняття складне, яке володіє естетичною психофізіологічною силою на людину.

Дизайн - це творча діяльність, метою якої є формування гармонічного,предметного середовища для задоволення матеріальних і духовних потреб людини.

В житті людини є два протилежні бажання - прагнення отримати нових вражень і комфорту. Нові враження отримують, як правило, від подорожей, але не завжди вони асоціюються з комфортом. Скрасити незручність може одне - мрія про уютний готель.

Якість обслуговування туристів — проблема комплексна. ЇЇ вирішення передбачає ефективне використання всіх важелів, різних форм і методів впливу. В основу вирішення цієї проблеми покладено системний підхід: єдність і взаємодія організаційних, технічних, економічних, соціологічні правових заходів.

Якість обслуговування — це сукупність властивостей і ступеню корисності послуг, що обумовлює здатність усе повніше задовольняти потреби туристів.

Озеленення в інтер`єрі готелів - це особливий вид мистецтва, який виконує як естетичні, так і утилітарні функції. Озеленення активно впливає на характер формування інтер`єру і є рівноцінним компонентом оформлення середи, як відділка стін, мебліровка та ін. За допомогою озеленення можна підвисити художню виразність внутрішнього простору. Утилітарна функція рослин включає в себе створення особливого мікроклімату в приміщеннях.

В готелі дуже важливо створити уютну атмосферу для клієнтів.

Тому вміле використання кімнатних рослин в інтер`єрі готелю може стати важливим в створенні неповторного образу готелю. Зимовий сад або зелень з фонтаном в ресторані в якості інтер`єру можуть бути приманкою для клієнтів, щоб у них залишалися гарні враження, і вони поверталися сюди знову і знову.

Мода на штучну зелень вже пройшла, і багато людей розчарувалися в ній, по-перше вона вигорає на сонці, а під дією ультрафіолета пласмаса ломиться. І щоб запобігти проблем з оновлюванням фасаду, краще вибрати живі декоративні квіти.

Дуже важливо правильно підібрати рослини. Але головні особливісті - це правильний догляд і умови життя.

Принципи розміщення кімнатних рослин в готелі

Існує всього декілька правил розміщення рослин.

По-перше, рослина повинна відповідать інтер`єру, наприклад, велике треба розмістить в просторній кімнаті, а маленькі горшики - на маленьких столиках, підставках, нішах. Єфектна рослина може стояти окремо, а не дуже ефектні завжди треба компонувати в групу, створюючи різні композиції. Більшість звичайних рослин необхідно групувати так, щоб вони привертали увагу. Хоча деякі рослини дивляться краще, якщо розташовані на видному місці і стоять окремо від інших. Вони привертають увагу як елемент інтер`єру. Їх використовують, якщо необхідно скрасити вільне місце, або, наприклад, розділити приміщення на частини. Це рослини - солітери. Як правило фокусні рослини мають великі розміри. Частіше всього використовують пальми, фікус Бенджаміна, юкку.

Також використовують декоративно-цвітучі рослини, ампельні, а також застосовують епіфітні рослини, т.б. рослини ( засохші дерева), використовуємі для кріплення інших рослин, особливо ампельних.

На останньому місці в декорації приміщення займають ліани. Вони гарно виглядають як одиночні рослини.

Велика група кімнатних рослин яскраво окрашені листя. Кожний представник цієї групи може декорувати інтер`єр неповторним колоритом і одночасно знаходиться в групі інших рослин, маючих звичайну зелену окраску, що надає композиції оригінальності.

Розрізняють активну і нейтральну систему озеленення. Так, в зоні роботи створюють нейтральну систему озеленення, а в зоні відпочинку - активну.

Сучасні тендеції розвитку готельного господарства такі, що природному фактору приділяється багато уваги. Ще на стадії проектування архітектор передбачає відповідний простір для зимових садів, широких холів та гостинних, розрахованих на велику кількість зелені.

Хол

Декоративні рослини повинні складати невід`ємний елемент добре обставленого хола. Гарні квіти можуть бути набагато кращими, ніж вишукана реклама.

Кращі місця для розміщення рослин в холі - це добре освітлювальні місця біля вікон. Треба слідкувати за тим, щоб розмір рослин відповідав відвединому для нього простору, оскільки маленький хол з великими рослинами буде виглядати ще меньше.

Якщо в цих приміщеннях затемнене освітлення і прохолодно, то можна розмістити недорогі рослини з яскравими квітами.

В готелях з висококласними умовами проживання і сервіса, як правило, добре освітлювальні, мають великі і теплі холи. Це підходяще місце для кімнатного садика з розкішним деревом, водоймом і фонтанчиком, тихо журчащим серед каміння.

Я б хотіла описати Вам декоротивні композиції із природних рослин в інтер`єрі вестибюльної групи Полтавського готелю "Галерея". Але спочатку декілька слів про самий готель. Це сучасний чотирьохповерховий будинок, який знаходиться в історичному центрі міста, загальна площа - 3200 кв.м., кількість номерів - 25. З них - два двухкімнатних люкса по 60 кв. м., шість полулюксів - по 30 кв. м., інші - двухмісні по 25кв. м., всюди - добротні меблі, дороге оздоблення.

Архітектура проекту включає все: починаючи від мармурної підлоги з підігрівом, двух - грузового і пасажирського - ліфтів, в кожному номері - телефон, кондиціонер, кабельне телебачення, холодильник.

Вестибюльна группа є основною серед всіх груп приміщення. В готелі "Галерея" група розміщення знаходиться з правої сторони при вході в вестибюль.

Схемы функциональной организации помещений вестибюльной группы:

Основні зони вестибюля

       
   
 

Зона інтенсивного пешохідного руху Зона екстенсивного пешохідного руху

Рекреаційна зона

Озеленення готелю "Галерея"

Озеленення готелю "Галерея" включає в себе як живі природні композиції, так і штучні. На маленьких столиках вестибюля стоять вази з живими квітами. Вони дуже гарно прикрашають інтер`єр, вносять уют, створюють приємну атмосферу і підвищують художню якість декорації.

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2022 україномовні реферати та навчальні матеріали