Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Фармацевт. Паспорт письмового контролю

Реферати / Медицина / Фармацевт. Паспорт письмового контролю

10.В мийній кімнаті повинні бути виділені і промарковані речовини для миття посуду, що призначається для приготування ін’єкційних розчинів і очних крапель, ліків для внутрішнього вживання, зовнішніх лікарських форм. В цих же раковинах миється посуд, що використовується при виготовленні ліків для внутрішнього і зовнішнього вживанні в одній раковині.

Забороняється користуватися цими раковинами для миття рук.

11.Вживання їжі у виробничих приміщеннях забороняється.

Вимоги до особистої гігієни персоналу аптеки:

1.Персонал аптек повинен дотримуватися таких правил:

- прийшовши на роботу, зняти верхній одяг і взуття в окремій гардеробній;

- перед початком роботи у другій гардеробній зняти особисті речі, розвісити їх в індивідуальних шафах і вимити руки;

- надіти технологічний одяг (халат, шапочку, фартух) і спеціальне взуття, які зберігаються в окремих шафах під бактерицидним опромінюванням, вимити і продезинфікувати руки.

Обробку рук необхідно проводити до початку і в процесі роботи, але не більше 3 разів за зміну.

Дезинфікуючі суміші необхідно чергувати кожні 5-6-днів:

- перед відвідування туалету знімати залах, а після відвідування - ретельно мити і дезінфікувати руки;

- не виходити за межі аптеки в технологічному вбранні.

2.Виробничому персоналу забороняється зберігати на робочих місцях і в кишенях халатів речі особистого користування, окрім чистої носової хусточки.

Особи, що займаються виготовленням, контролем, фасуванням ліків, повинні коротко стригти нігті, не покривати їх лаком і не носити на пальцях каблучки.

3.Технологічний одяг і взуття видається працівникам аптек у відповідності з діючими нормами. Заміна технологічного одягу повинна проводитися н рідше двох разів на тиждень, а при необхідності і частіше. Для цього кожен співробітник аптеки повинне бути забезпечений не менше, ніж двома комплектами одягу.

4.Працівникам, що зайняті виготовленням і фасування ліків, перед початок зміни повинні видаватися чисті рушники для особистого користування.

5.Працівникам аптек, що займаються виготовленням і контролем якості ліків, фасовкою медикаментів і обробкою аптечного посуду, а також ті, що стикаються з готовою продукцією, влаштовуючи на роботу, проходять медичний огляд, а в подальшому періодичний медичний огляд в відповідності з діючими вимогами. Результати обстеження заносяться в медичну книжку, яка надає право на допуск до виготовлення, контролю і фасування ліків, миття аптечного посуду та інших виробничих процесів.

6.Особи у яких виявлені хвороби, а також бактеріоносії направляються на лікування. Допуск цих осіб до роботи, що пов’язана з виготовленням, контролем якості, фасовою ліків проводиться тільки при наявності довідки лікувально-профілактичного закладу про видужання або негативні результати на бактеріоносії. Щоб уникнути поширення мікроорганізмів, про всі випадки захворювань персонал аптеки повинен негайно доводити од відома адміністрації аптек.

7.Працівники аптеки зобов’язані систематично брати участь у заняттях на тему “Особиста гігієна та додержання санітарно-протиепідемічного режиму”, які організовуються адміністрацією аптеки щороку.

8.Працюючи в аптеці її співробітники повинні дотримуватися діючих правил техніки безпеки і виробничої санітарії.

 

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2022 україномовні реферати та навчальні матеріали