Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Бізнес-план

Реферати / Маркетинг / Бізнес-план

ЗМІСТ

РОЗДІЛ 1. Суть проекту

РОЗДІЛ 2. Характеристика товару

РОЗДІЛ 3. Цільові покупці. Розмір і структура ринку

РОЗДІЛ 4. Конкуренти

РОЗДІЛ 5. План маркетингу

РОЗДІЛ 6. План виробництва

РОЗДІЛ 7. Управління і персона

РОЗДІЛ 8. Юридичний план

РОЗДІЛ 9. Оцінка ризику і страхування

РОЗДІЛ 10. Фінансовий план

РОЗДІЛ 1. Суть проекту

1.1. Львівський автомобільний завод представляє з себе закрите акціонерне товариство.

1.2. Вид діяльності – виробництво.

1.3. Найменування продукції: легкові автомобілі, які відрізняються високою якість, довговічністю, надійністю в експлуатації, та порівняно низькою ціною.

1.4. Керівництво фірми спрямовує свою діяльність на дослідження потреб і запитів споживачів, ставлячі за головну мету, вдосконалення виробленої продукції, її споживацьких характеристик.

1.5. Ціллю підприємства є забезпечення потреб споживачів якісним автомобілем, який би був доступний для більшої частини населення, але дотримувався співвідношення “ціна/якість”.

1.6. Для реалізації проекту був залучений такий обсяг інвестицій - 163236 тис. грн. Інвесторами Програми є: ВАТ "Львівський автобусний завод", компанія "Данкар Кфт.", компанія "Фарма Маркет Кфт.".

1.7. В подальшому планується розширювати ринки збуту, п першу чергу виходити на ринки країн-сусідів.

1.8. На даний момент ми поступаємось конкурентам лише тім, що представляємо на ринок новий товар під новою торговою маркою. Через деякий час, як тільки фірма заробить позитивну репутацію, очікується стрімке зростання обсягів продажу і разом з тим і прибутку підприємства. Наша впевненість викликана тим, що наш автомобіль по якості не поступається автомобілям фірм-конкурентів, а ціна є нижчою, за рахунок того, що деякі деталі ми виробляємо в себе на заводі.

1.9. Тому можна впевнено стверджувати, що ми представляємо на ринку якісний, але дешевший, порівняно з фірмами конкурентами, товар, що ближчим часом повинно викликати зацікавленість споживача. Також ми будемо надавати широкий спектр послуг по обслуговуванню автомобіля.

1.10. Після того як наше підприємство завоює нішу на національному ринку і реалізація (а також дохід) досягнуть очікуваного рівня, наша стратегія поміняє напрямок на просування на зовнішні ринки.

 

РОЗДІЛ 2. Характеристика товару

2.1. Покупцям буде запропоновано абсолютно новий легковий автомобіль, який якісно відрізнятиметься від товарів фірм-конкурентів.

2.2 Товар повністю задовольнятиме таку потребу споживачів, як потреба в комфортному, надійному, сучасному засобі пересування. Автомобіль не поступатиметься у якості провідним виробникам автомобілів у світі і коштуватиме значно дешевше.

2.3. Товар розроблятиметься із врахуванням специфіки доріг в Україні, що є дуже актуальним на сьогоднішній день, погодніх умов і буде призначений для ефективної роботи на території України. Планується, що товар набуде популярності за свою надійність, комфортабельність, пристосування до сучасних умов і порівняно невисоку ціну.

2.4. В подальшому товар буде вдосконалюватись, будуть запропоновані нові моделі, нові види послуг.Також в подальшому планується вихід на міжнародний ринок.

2.5. Опис товару. Слово ‘автомобіль’ – грецького походження, і означає ‘предмет, що рухається сам’. Тобто, автомобіль – це засіб пересування, у якого є свій власний двигун.

Під капотом установлюватиметься V-подібний, 6-тициліндровий двигун, з робочим об’ємом 1,7 л потужністю 200 к.с. Максимальна швидкість автомобіля 180 км/год. Привід на передні колеса, що дозволить впевненіше почуватись на слизькій дорозі та на поворотах.

- Довжина машини – 3,5 м.

- Ширина машини – 1,2 м.

- Висота машини – 1,5 м.

- Діаметр колеса – 15 дюймів.

- Діаметр запаски – 12 дюймів.

Ручна коробка передач.

На колеса встановлюватимуться легкосплавні диски.

Обігрів заднього скла дозволить бачити у дзеркало заднього виду дорогу взимку.

Автомобіль споживатиме 10 л бензину на 100 км по трасі і 13-14 л на 100 км по місті.

На автомобіль встановлюватимуться радіальні шини Good Year.

Металічний корпус автомобіля зменшить його ціну і дозволить йому витримувати удари з мінімальними пошкодженнями для машини та мінімальними травмами для людей

Для зменшення опору повітря використовуватиметься обтічна форма автомобіля (коефіцієнт аеродинамічності опору – 0,34, що значно знижує шум вітру, покращує розгін і швидкісні якості, знижуючи при цьому витрати палива), вітрове скло та радіатор розташовуватимуться похило, передня та задня частини кузова буде заокруглено.

На автомобіль встановлюватимуться бокові дзеркала під колір кузова, які загинатимуться по формі автомобіля.

В салоні буде встановлено стандартну панель з CD-програвачем, зручне кермове колесо. Також будуть вбудовані 2 колонки в бокові двері по 15 ватт, 2 – за задніми сидіннями по 25 ватт.

Електричні склопідйомники розташовані між передніми сидіннями; заднє скло опускається лише наполовину для підвищення безпеки дитини в дитячому кріслі чи просто на задньому сидінні.

На даху машини буде присутній люк, який дозволить провітрити салон чи курити водієві без шкоди для дитини на задньому сидінні, а також робить салон світлішим.

Оббивка сидінь – шкіра.

Безпека забезпечуватиметься наступними параметрами:

§ Гальмівні колодки на задні колеса.

§ Гальмівні диски на передні колеса.

§ Дитяче сидіння обладнане ременями безпеки. Розташовується на задньому сидінні.

§ Підголівники, які захищають голову і шию людини при зіткненнях.

§ Ремені безпеки, які уберігають водія і пасажирів від удару об вітрове скло.

§ Надувні подушка безпеки, розташовані в передніх дверях та в кермі, а також дві подушки безпеки, розташовані в задніх дверях.

§ Антиблокувальна система (АБС), яка запобігає заносам чи буксуванню машини під час гальмування до повної зупинки.

§ Зони деформації містяться спереду і ззаду та пом’якшують силу удару.

§ Безпечне скло не розбивається на друзки, а перетворюється при ударі на скляні крихти з тупими краями чи просто рветься, як папір.

§ Безпечна кермова колонка, яка плавно йде під панель приладів – на відміну від жорсткої колонки, яка б ударила водія в груди.

§ Посилена рама захищає водія і пасажирів від бокового удару.

§ Підпори у дверях посилюють захист від бокового удару.

2.6. Споживчі властивості товару:

1. функціональні (досконалий, практичний засіб пересування).

2. ергономічні (комфортний автомобіль зі зручним керуванням, легкий в управлінні).

3. естетичні (сучасний дизайн корпусу та салону автомобіля).

4. надійність (практично повна безпека водія та пасажирів, безвідмовність автомобіля, ремонтопридатність будь-якої деталі, довговічність матеріалів та автомобіля в цілому).

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2022 україномовні реферати та навчальні матеріали