Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Стройові прийоми зі зброєю

Реферати / Воєнна справа / Стройові прийоми зі зброєю

СТРОЙОВЕ ПОЛОЖЕННЯ З АВТОМАТОМ (КАРАБШОМ)

Стройове положення військовослужбовця з автома­том таке саме, що й без нього, але при цьому автомат він тримає у положенні «на ремінь» дуловою частиною вго­ру, а якщо автомат із складаним прикладом, то дуловою частиною вниз; кистю правої руки торкається верхнього зрізу ременя.

Карабін тримають біля ноги правою рукою так, щоб приклад стояв затильником на землі, торкаючись стопи

правої ноги, гострим кутом на лінії носків. Праву руку опускають вільно, обхопивши нею дуло та газову трубку (мал. ).

ВИКОНАННЯ ПРИЙОМІВ З АВТОМАТОМ

Автомат із положення «на ремінь» у положення «на груди» беруть за командою «Автомат на — ГРУДИ!» у три прийоми (мал. ).

Перший прийом. Подати праву руку з ременем трохи вгору, скинути автомат із плеча і, підхопивши його лівою рукою за ложе та дулову накладку, тримати перед собою вертикально магазином уліво, дуловим зрі­зом — на висоті підборіддя.

Другий прийом. Правою рукою відвести ремінь праворуч і перехопити його долонею знизу так, щоб па­льці були напівзігнуті й повернені на себе; одночасно просунути під ремінь лікоть правої руки.

Третій прийом. Закинути ремінь за голову, взяти автомат правою рукою за шийку приклада, а ліву руку швидко опустити.

Автомат із положення «на груди» в положення «на ремінь» беруть за командою «На ре-МІНЬ!» також у три прийоми (мал. ).

Перший прийом. Лівою рукою взяти автомат за ложе та дулову накладку знизу й, подаючи його одно­часно трохи вперед угору, вивільнити праву руку з-під ременя, охопити нею шийку приклада.

Другий прийом. Піднімаючи автомат угору, пе­рекинути ремінь через голову й тримати зброю перед собою вертикально, магазином уліво, дуловим зрізом на висоті підборіддя.

Третій прийом. Правою рукою взяти ремінь за його верхню частину й закинути автомат за праве плече в положення «на ремінь», а ліву руку швидко опустити. Автомат зі складеним прикладом із положення «на ремінь» у положення «на груди» беруть у два прийоми за командою «Автомат на—ГРУДИ!».

Перший прийом. Правою рукою скинути авто­мат із плеча, не вивільняючи ліктя правої руки з-під ременя, і, підхопивши автомат лівою рукою за ложе та дулову накладку знизу, тримати його перед собою мага­зином униз, а дуловою частиною — вліво.

Другий прийом. Закинувши правою рукою ре­мінь за голову на ліве плече, взяти автомат за дулову накладку біля ременя, ліву руку швидко опустити.

Автомат із складаним прикладом із положення «на груди» в положення «на ремінь» беруть у три прийоми за командою «На ре-МІНЬ!».

Перший прийом. Лівою рукою взяти автомат за дуло та газову трубку і, піднімаючи автомат трохи вгору, вивільнити лікоть правої руки з-під ременя, правою ру­кою, долонею знизу, взяти ремінь біля дулової накладки. Другий прийом. Повертаючи автомат дуловою накладкою вгору, перекинути ремінь через голову й три­мати його магазином управо.

Третій прийом. Закинути автомат за праве плече в положення «на ремінь», а ліву руку швидко опустити.

Автомат у положення «за спину» беруть без багнета й обов'язково на запобіжнику. При цьому подається ко­манда: «Запобіжник — ПОСТАВ!»

Автомат із положення «на ремінь» у положення «за спину» беруть за командою «Автомат — ЗА СПИНУ!» в два прийоми.

Перший прийом. Лівою рукою взяти ремінь трохи нижче правого плеча, правою взятися за приклад; якщо автомат зі складаним прикладом, то — за дуло біля нижньої антабки.

Другий прийом. Правою рукою трохи підняти автомат угору, лівою закинути ремінь за голову на ліве плече, зброю та руки швидко опустити.

Автомат із положення «за спину» беруть у положення «на ремінь» за командою «На ре-МІНЬ!» у два прийоми.

Перший прийом. Лівою рукою взяти ремінь трохи нижче лівого плеча, а правою одночасно взятися за приклад.

Другий прийом. Правою рукою трохи підняти автомат, лівою перекинути ремінь через голову на праве пле­че, ремінь узяти правою рукою, ліву руку швидко опустити.

Зброю кладуть на землю за командою «Покласти — ЗБРОЮ!». За попередньою командою автомат беруть у праву руку, за виконавчою командою кладуть його на землю ручкою замкової рами вниз, затильником прикла­да біля носка правої ноги (праву ногу в коліні не зги­нають), після чого ліву ногу приставляють до правої. Піднімають зброю із землі за двома командами: 1) «До ЗБРОЇ!» — шикуються біля зброї; 2) «За ЗБРОЮ!» — сту­пають лівою ногою крок уперед, беруть зброю у праву руку і, випроставшись, приставляють ліву ногу до правої.

Завантажити реферат Завантажити реферат

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2024 україномовні реферати та навчальні матеріали