Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Озброєння та екіпіровка солдата

Реферати / Воєнна справа / Озброєння та екіпіровка солдата

Для успішного ведення бою солдат озброюється та екіпірується (мал. 135—138). Особистою зброєю солдата є: автомат (АКМ), ручний кулемет (РКК), ручний протитан­ковий гранатомет (РПГ), снайперська гвинтівка (СГ). Крім

того, у солдата повинні бути необхідна кількість боєпри­пасів, ручні осколкові гранати, а також можуть бути про­титанкові гранати.

До носильного екіпірування входять: польове споряд­ження, стальний шолом, протигаз, піхотна лопатка, фля­га з водою, плащ-накидка, комплект польового обмундиру­вання. Крім того, у солдата обов'язково має бути речовий мішок з такими речами: казанок, кухоль, ложка, сухий

пайок, індивідуальна аптечка, засоби знезараження води, предмети особистої гігієни. Усе це становить ту частину екіпіровки, яка перевозиться БМП, БТР або автомашиною і розміщується згідно з рекомендаціями (мал. 139). Сол­дат зобов'язаний тримати особисту зброю та екіпіровку в справному стані, постійно стежити за витрачанням боє­припасів, вчасно доповідати про те, що половину боєпри­пасів витрачено.

Сучасний загальновійськовий бій докорінно відріз­няється від боїв другої світової війни і від поглядів на нього у 70-х роках. Широке впровадження ядерної та високоточної, вдосконаленої звичайної зброї, викорис­тання у військовій справі останніх досягнень науки і техніки змінили зміст бою. Це вже не тільки зіткнен­ня мотострільців, танків та авіації, а й потужні вогневі удари по противнику, застосування найновіших засобів знищення, висока маневреність, просторовий розмах. Проте у сучасному загальновійськовому бою вирішаль­на роль, як і раніше, належить воїнові, бо саме йому доводиться бути за пультом пускових установок, за ва­желями бойових машин, десантуватися з неба і з моря, брати штурмом укріплення і зрештою здобувати пере­могу в бою.

Завантажити реферат Завантажити реферат

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2024 україномовні реферати та навчальні матеріали