Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Військово-морські сили України

Реферати / Воєнна справа / Військово-морські сили України

Президент України Л.КРАВЧУКм. Київ, 5 квітня 1992 року№ 209

ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ СИЛИ УКРАЇНИ СЬОГОДНІ

Військово-Морські Сили України призначені для захисту суверенітету, територіальної цілісності держави на морі, виконання обов'язків щодо зміцнення міжнародної безпеки, які передбачені міжнародним правом та Статутом ООН.У мирний час ВМС стримують потенційну агресію з мирного напрямку. А після початку бойових дій відбивають напад противника у своїй операційній зоні самостійно та у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України.Військово-Морські Сили України складаються з органів управління і родів: надводних сил, підводних сил, морської авіації, берегових ракетно-артилерійських військ та морської піхоти.Надводні сили ВМС призначені для пошуку та знищення корабельних угруповань і підводних човнів противника, захисту пунктів базування і морських комунікацій, постановки мінних та сіткових загороджень, порушення морських комунікацій противника, участі у вогневій підтримці Сухопутних військ на узбережжі, забезпечення висадки морських десантів, ведення розвідки та радіоелектронної боротьби, пошуку та рятування екіпажів літальних апаратів, надводних суден, підводних човнів, які потерпіли аварію.Вони у своєму складі мають: багатоцільові кораблі, ракетні катери, артилерійські, мінно-тральні, десантні кораблі, катери, кораблі спеціального призначення, морські та рейдові судна і катери забезпечення. Основним тактичним з'єднанням надводних сил є бригада. Підводні сили ВМС призначаються для пошуку і знищення підводних і надводних кораблів і суден противника, ведення розвідки, висадки диверсійних груп на узбережжя противника, виконання мінних постановок та вирішення інших завдань.Морська авіація є тактичним з'єднанням, організаційно зведеним у морську авіаційну групу. Морська авіація має на озброєнні літаки та вертольоти наземного і корабельного базування і включає: протичовнову, транспортну та пошуково-рятувальну авіацію.Морська піхота ВМС України - передовий загін сил висадки - призначена для дії у складі тактичних і оперативно-тактичних десантів, а також для оборони пунктів базування ВМС, островів і ділянок узбережжя, портів, аеродромів та інших важливих об'єктів. Основним тактичним з'єднанням морської піхоти є окрема бригада.

Берегові ракетно-артилерійські війська (БРАВ) мають стаціонарні рухомі ракетні і артилерійські комплекси оперативно-тактичного та тактичного призначення. Головним завданням БРАВ є: ураження надводних кораблів, десантних загонів, конвоїв і суден противника. Основним тактичним з'єднанням берегових ракетно-артилерійських військ є бригада.Спеціальні з'єднання та частини призначені для забезпечення бойової і повсякденної діяльності об'єднань і частин ВМС та виконання властивих лише їм спеціальних завдань. Вони мають у своєму складі з'єднання та частини: розвідки, радіаційного, хімічного і біологічного захисту, радіотехнічні, радіоелектронної боротьби і зв'язку, пошуково-рятувальної, гідрографічної та гідрометеорологічної служб, морської інженерної службиВійськові частини та установи технічного, тилового та медичного забезпечення призначені для забезпечення бойової і повсякденної діяльності ВМС. До них належать: підрозділи і установи технічного забезпечення озброєння і судноремонту, медичні частини та установи, окремий інженерно-аеродромний батальйон, майстерні (заводи) по ремонту авіаційної, автомобільної і бронетехніки.

Військово-Морські Сили України, примножуючи славні національно-історичні традиції, здатні вирішувати відповідальні завдання по охороні морських рубежів, гарантують надійний захист суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2024 україномовні реферати та навчальні матеріали