Українські реферати, курсові, дипломні роботи
UkraineReferat.org
українські реферати
курсові і дипломні роботи

Політико-геграфічний аналіз США

Реферати / Політологія / Політико-геграфічний аналіз США

Стосунки з Росією колись викликали найбільшу стурбованість у західних спостерігачів, які слідкують за подіями в Україні. І хоча ще залишаються неузгоджені питання, ці відносини можна вважати загалом стабільними. Сполучені Штати підтримують добрі стосунки між Києвом і Москвою - вони не бачимо переваг для себе, якщо існуватиме двостороння напруженість. США вважають, що Україна може і повинна будувати добрі стосунки і з Росією і з Заходом. Інтеграція України в транс-атлантичні інститути не має відбуватися за рахунок її стосунків з Росією.

Протягом семи років незалежності Україна зробила багато досягнень на політичній арені і в галузі безпеки. Наступною сферою, критично важливою для України в двадцять першому сторіччі, є економічне співробітництво. Цей напрямок можливо є найбільш важливим в порівнянні з іншими. Критично важливо, щоб Україна стала повною і успішною учасницею світової економіки. Якщо Україна хоче зміцнити ті надбання, які вона зробила у встановленні себе на світовій арені, вона має рішуче проводити економічні реформи – таку позицію займають США щодо економічного розвитку України. Роки західного досвіду навчили нас, що економіка не може працювати без інвестицій, без конкуренції, без правової системи, яка захищає права бізнесменів, акціонерів і інших інвесторів. Україні багато чого треба зробити в цих трьох напрямках.

Обсяг західних інвестицій в економіку України за роки незалежності склав тільки два мільярди доларів. Це мізерна сума для країни з потенціалом України. Для порівняння, кожен рік Польща отримує в декілька разів більше.

Причини відсутності зацікавленості потенційних інвесторів в Україні США вважають наступні:

§ надвисокі і непостійні податки,

§ складні і свавільні вимоги регламентування і ліцензування,

§ митна служба, яка зачасто вбачає в бізнесі ворогів,

§ всеосяжна корупція,

§ неможливість впровадження контрактів і судових рішень.

Ці фактори заважають створенню, як ми кажемо, "готового поля для гри". Іноземні інвестори дістають висновку, що вони є небажаними в Україні, і що конкуренція товарів або бізнесу є менш важливою ніж розбудова гарних зв"язків.

Через кризу Україна не може більше очікувати на позички на світовому ринку капіталу без сплати непомірних відсоткових ставок. Зовнішні джерела надходжень стають або дуже дорогими, або швидко вичерпуються, і нашій країні не залишається нічого іншого, як балансувати власний бюджет. Вона має визначити пріоритети урядових видатків, розробити джерела доходів, які не відвернуть діяльність законного бізнесу, заохотити іноземні і внутрішні інвестиції. Позички МВФ і Світового Банку дали Україні трошки часу для передиху. Тепер потрібне просування вперед більш рішучими кроками реформ, завдяки яким економіка стане на більш міцний фундамент, прийдуть інвестиції - і іноземні, і внутрішні, які створять робочі місця і призведуть до економічного зростання. США згідні бути партнером нашої держави на цьому складному шляху.

Завантажити реферат Завантажити реферат
Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4 

Подібні реферати:


Останні надходження


© 2008-2022 україномовні реферати та навчальні матеріали